У Рогатици одузето оружје и муниција

16.05.2023. 09:40
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Рогатица су, радећи по акцији „Калибар 2023“, дошли до сазнања да лице иницијала Ј.Е. из Рогатице посједује оружје чије држање није дозвољено грађанима.

- На основу наредбе Основног суда Вишеград, а уз сагласност тужиоца Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево, полицијски службеници су јуче у Рогатици извршили претрес возила, куће и пратећих објеката које користи наведени и том приликом одузели четири пушке, три гасна пиштоља, бомбу и 1.116 комада метака различитог калибра – наводи се у саопштењу Полицијске управе Источно Сарајево.

У току је документовање кривичног дјела „Недозвољена производња и промет оружја или експлозивних материја“.

Коментари 0
Повезане вијести
Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво
У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево
Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    21h 34m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    2h 35m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    3h 37m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    21h 20m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    17h 49m
    0