У Сарајеву покренуто клизиште (ФОТО)

09.10.2024. 21:59
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Након поплава и клизишта које су протеклог петка у Босни и Херцеговине направиле катастрофалну штету, одузеле најмање 20 и угрозиле још на стотине живота, грађани широм БиХ су и више него забринути са дешавањима и у осталим градовима.

Тако се порталу "Аваза" јавио један забринути грађанин сарајевског насеља Пофалићи, који је на мејл редакције послао неколико фотографија које су у најмању руку забрињавајуће.

Како је рекао, водоводна цијев је пукла прије више од два и по мјесеца у улици Реиса Фехима Спахе, што је активирало клизиште.

Како је и могуће видјети на фотографијама, катастрофалне посљедице активирањем клизишта нису превише удаљене.

  • Слика
  • Слика
  • Слика

Фото: avaz.ba/Уступљене фотографије

Наиме, додао је да је ријеч да се ту налазе и плинске цијеви, што би могло направити несразмјерну штету у главном граду Босне и Херцеговине.

Због могућих активирања великих клизишта је протеклих дана дошло неколико упозорења од надлежних, а многи аналитичари упозоравају да више није питање да ли ће Сарајево погодити катастрофа, већ када ће се она догодити, преноси Аваз.

Коментари 0
Повезане вијести
Хаос на Илиџи - бомба одјекнула у три ујутро Хаос на Илиџи - бомба одјекнула у три ујутро
Исповијести Српкињa силовaних у Сaрaјеву (7) - Злочини муслиманске Четврте моторизоване бригаде Исповијести Српкињa силовaних у Сaрaјеву (7) - Злочини муслиманске Четврте моторизоване бр...
Исповијести Српкињa силовaних у Сaрaјеву (6) - Стална пребијања, силовања, пријетње ножевима Исповијести Српкињa силовaних у Сaрaјеву (6) - Стална пребијања, силовања, пријетње ножевима
Најчитаније
  • Трагедија на Јадрану - погинуло дијете
    13h 37m
    0
  • Љетни Врачи - дан када се не ради
    16h 21m
    0
  • Вукота Говедарица: „Не могу бити дио нечег што није СДС“
    12h 12m
    2
  • Списак казни у Хрватској: За отворен прозор 30 евра
    14h 31m
    0
  • Хаос на Илиџи - бомба одјекнула у три ујутро
    12h 7m
    3