У Сарајеву се отвара једно од највећих клизалишта у региону

10.12.2019. 10:26
0
ИЗВОР: klix.ba

Све је спремно за још једну зимску чаролију у Сарајеву која почиње 13. децембра и траје до 31. јануара.

Том приликом на платоу испред дворане Скендерија ће бити постављена једно од највећих клизалишта у регији, а грађани Сарајева ће имати прилику уживати и у бројним другим занимљивим садржајима, кажу из Владе Кантона Сарајево.

На манифестацији „Зимска чаролија на Скендерији“ биће отворена бина за наступ познатих сарајевских бендова те постављене дрвене кућице које ће се издавати за потребе продаје дјечијих играчки, сувенира, рукотворина, књига као и програма слатко и слано.

Зимска чаролија у Скендерији ће се реализовати на новоуређеном централном градском тргу, у непосредној близини главне саобраћајнице.

Овај програм ће у потпуности осигурати чаробан осјећај посјетиоцима. Клизалиште на леду са око 1200 метара квадратних на простору платоа уз богат културно-забавни садржај за дјецу и одрасле, биће мјесто доброг расположења.

Уз велику ледену плоху коју ће свакодневно користити велики број посјетилаца, биће постављене и свјетлосне декорације високе и до осам метара. Организатори су поручили да ће то бити мали град свјетлости, који до сада није презентован на нашим просторима.

Коментари 0
Повезане вијести
Земљотрес у околини Сарајева Земљотрес у околини Сарајева
Одређен једномјесечни притвор осумњиченима за убиство у сарајевском насељу Добриња Одређен једномјесечни притвор осумњиченима за убиство у сарајевском насељу Добриња
Осумњичени за убиство у сарајевском насељу Добриња предати тужилаштву Осумњичени за убиство у сарајевском насељу Добриња предати тужилаштву
Најчитаније
  • На данашњи дан рођен Филип Вишњић
    22h 0m
    3
  • Стари Брод - исказ групе свједока из Чајнича
    21h 57m
    3
  • Златни љиљан Росе Симић
    10h 48m
    0
  • Српска богатија за 26 беба
    21h 56m
    0
  • Катерини приједлози књига за читање
    9h 57m
    0