У Српској рођене 22 бебе

11.10.2025. 09:02
0
ИЗВОР: srna.rs

У породилиштима у Републици Српској у протекла 24 часа рођене су 22 бебе, 10 дјевојчица и 12 дјечака, потврђено је Срни у породилиштима.

У породилишту Бањалука рођено је девет беба, Бијељини четири, Приједору и Добоју по три, Градишци двије и Зворнику једна беба.

У Бањалуци су рођене четири дјевојчице и пет дјечака, Бијељини по два дјечака и дјевојчице, Приједору двије дјевојчице и дјечак, Добоју два дјечака и дјевојчица, Градишци дјечак и дјевојчица, а у Зворнику један дјечак.

У породилиштима Источно Сарајево, Требиње и Фоча није било порода.

Подаци из породилишта у Невесињу нису били доступни.

Коментари 0
Повезане вијести
Српска богатија за 17 беба Српска богатија за 17 беба
Наш град богатији за дјечака Наш град богатији за дјечака
До четвртка топло и спарно, понегдје могући пљускови До четвртка топло и спарно, понегдје могући пљускови
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    18h 2m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    19h 5m
    3
  • „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
    18h 42m
    0
  • До четвртка топло и спарно, понегдје могући пљускови
    18h 15m
    0
  • Сутра топло и нестабилно уз локалне пљускове, могућ и град
    19h 37m
    0