U Srpskoj rođene 22 bebe

11.10.2025. 09:02
0
IZVOR: srna.rs

U porodilištima u Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođene su 22 bebe, 10 djevojčica i 12 dječaka, potvrđeno je Srni u porodilištima.

U porodilištu Banjaluka rođeno je devet beba, Bijeljini četiri, Prijedoru i Doboju po tri, Gradišci dvije i Zvorniku jedna beba.

U Banjaluci su rođene četiri djevojčice i pet dječaka, Bijeljini po dva dječaka i djevojčice, Prijedoru dvije djevojčice i dječak, Doboju dva dječaka i djevojčica, Gradišci dječak i djevojčica, a u Zvorniku jedan dječak.

U porodilištima Istočno Sarajevo, Trebinje i Foča nije bilo poroda.

Podaci iz porodilišta u Nevesinju nisu bili dostupni.

Komentari 0
Povezane vijesti
Srpska bogatija za 17 beba Srpska bogatija za 17 beba
Naš grad bogatiji za dječaka Naš grad bogatiji za dječaka
Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi Do četvrtka toplo i sparno, ponegdje mogući pljuskovi
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    28m
    3
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    19h 27m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    20h 30m
    3
  • „Famos“ najbolji i u seniorskoj konkurenciji
    20h 7m
    0
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    3h 56m
    0