У Српској рођене 23 бебе

05.03.2024. 08:23
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској у протекла 24 часа рођене су 23 бебе, 11 дјевојчица и 12 дјечака.

У Бањалуци је рођено 10 беба, у Фочи три, у Бијељини, Добоју, Зворнику и Градишци под двије и у Требињу и Приједору по једна, речено Срни у породилиштима у овим локалним заједницама.

Пет дјевојчица и пет дјечака рођено је у Бањалуци, двије дјевојчице и један дјечак у Фочи, по једна дјевојчица и дјечак у Бијељини, Добоју и Зворнику, два дјечака у Градишци, једна дјевојчица у Приједору и један дјечак у Требињу.

У Источном Сарајеву и Невесињу није било порода.

Коментари 0
Повезане вијести
Опозиција се спрема за пријевремене изборе, очекују да ће и СНСД имати свог кандидата Опозиција се спрема за пријевремене изборе, очекују да ће и СНСД имати свог кандидата
Сутра претежно облачно, температура до 28 степени Сутра претежно облачно, температура до 28 степени
Родитељи напустили 64 дјеце у прошлој години у Републици Српској Родитељи напустили 64 дјеце у прошлој години у Републици Српској
Најчитаније
  • Манастир Дужи – граничник између Истока и Запада
    5h 56m
    0
  • Свети владика Николај родитељима: Благодарите Богу који вам је дао децу
    5h 51m
    0
  • Пале: Смотра четрдесетак олдтајмера привукла велику пажњу посјетилаца
    18h 42m
    1
  • У понедјељак представљање нове управе и састанак са хотелијерима
    17h 22m
    5
  • Ауто-отпад „Брембо“ запошљава: Оглас за посао у Источном Сарајеву
    2h 36m
    1