Током протекла 24 часа у Републици Српској на свијет је дошло 18 беба, и то девет дјечака и девет дјевојчица, потврђено је Срни у породилиштима.
Највише новорођенчади евидентирано је у Бањалуци, гдје је на свијет дошло пет беба. По двије бебе рођене су у Добоју, Зворнику, Требињу, Градишци и Источном Сарајеву, док су у Приједору, Фочи и Бијељини рођене по једна беба.
У Бањалуци су рођене три дјевојчице и два дјечака. Источно Сарајево, Добој и Зворник богатији су за по једну дјевојчицу и једног дјечака, док су у Требињу и Градишци рођена по два дјечака. У Приједору, Фочи и Бијељини рођена је по једна дјевојчица.
Порода није било у породилишту у Невесињу.