У Српској рођено 18 беба

25.06.2026. 08:41
0
ИЗВОР: katera.news/srna.rs

Током протекла 24 часа у Републици Српској на свијет је дошло 18 беба, и то девет дјечака и девет дјевојчица, потврђено је Срни у породилиштима.

Највише новорођенчади евидентирано је у Бањалуци, гдје је на свијет дошло пет беба. По двије бебе рођене су у Добоју, Зворнику, Требињу, Градишци и Источном Сарајеву, док су у Приједору, Фочи и Бијељини рођене по једна беба.

У Бањалуци су рођене три дјевојчице и два дјечака. Источно Сарајево, Добој и Зворник богатији су за по једну дјевојчицу и једног дјечака, док су у Требињу и Градишци рођена по два дјечака. У Приједору, Фочи и Бијељини рођена је по једна дјевојчица.

Порода није било у породилишту у Невесињу.

Коментари 0
Повезане вијести
Рођено 25 беба у Српској Рођено 25 беба у Српској
Рођено 17 беба у Српској Рођено 17 беба у Српској
У Српској рођено 19 беба У Српској рођено 19 беба
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    1h 11m
    10
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    19h 32m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    1h 8m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    16h 50m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    19h 55m
    0