Tokom protekla 24 časa u Republici Srpskoj na svijet je došlo 18 beba, i to devet dječaka i devet djevojčica, potvrđeno je Srni u porodilištima.
Najviše novorođenčadi evidentirano je u Banjaluci, gdje je na svijet došlo pet beba. Po dvije bebe rođene su u Doboju, Zvorniku, Trebinju, Gradišci i Istočnom Sarajevu, dok su u Prijedoru, Foči i Bijeljini rođene po jedna beba.
U Banjaluci su rođene tri djevojčice i dva dječaka. Istočno Sarajevo, Doboj i Zvornik bogatiji su za po jednu djevojčicu i jednog dječaka, dok su u Trebinju i Gradišci rođena po dva dječaka. U Prijedoru, Foči i Bijeljini rođena je po jedna djevojčica.
Poroda nije bilo u porodilištu u Nevesinju.