У судару аутобуса и аутомобила двоје погинуло, 19 повријеђених

30.05.2020. 11:35
0
ИЗВОР: Agencije

Двије особе су страдале, а 19 је повријеђено у судару аутомобила и аутобуса, који се догодио јутрос у путу Подгорица - Никшић.

Аутобус никшићког превозника "Глушица" преврнуо се након судара са аутомобилом, јавили су подгорички медији.

Из Службе спашавања Никшић су навели да је току њихово извлачење и да још нема прецизних информација.

Тешка саобраћајна несрећа догодила се у око 8.20 часова. На лицу мјеста је пет возила хитне помоћи, а грађане позивају да дају крв.

Коментари 0
Повезане вијести
У удесу код Вишеграда погинула једна особа, саобраћај обустављен У удесу код Вишеграда погинула једна особа, саобраћај обустављен
У Српској се траже веће казне за саобраћајне прекршаје У Српској се траже веће казне за саобраћајне прекршаје
За 11 мјесеци у саобраћајним несрећама у Републици Српској погинуло 118 особа За 11 мјесеци у саобраћајним несрећама у Републици Српској погинуло 118 особа
Најчитаније
  • Прича о шајкачи – како је српска капа добила име
    23h 27m
    711
  • Сјећање: Индијци су стајали раме уз раме са српским војницима на Солунском фронту
    23h 25m
    35
  • Сјећање на пјесника Лазу Костића
    11h 42m
    1
  • Милош Црњански и Вида Ружић: Љубав коју је само смрт раставила
    23h 26m
    0
  • Одрон на магистралном путу код Фоче, проходна једна коловозна трака
    14h 9m
    0