У судару аутобуса и камиона у Бугарској повријеђено 39 путника

18.01.2022. 15:41
0
ИЗВОР: ТАНЈУГ

У Бугарској се догодила тешка несрећа у којој је повријеђено 39 путника са Косова и Метохије, од којих је шесторо дјеце.

До несреће је дошло када су се сударили аутобус у коме су били путници и камионом у граду Ћустендил, преноси "Газета експрес".

Како преносе приштински медији, удес се догодио око 4.30, када је путнички аутобус са КиМ ударио у заустављени камион који је превозио дрва.

Возач камиона је наводно покушавао да укаже другима у саобраћају да је дрво пало на пут. Аутобус је ударио у камион и слетио је са пута.

Возач аутобуса је задобио лакше повреде и пребачен је у локалну болницу.

Увиђај је на лицу мјеста обавила полиција, а због саобраћајне незгоде покренут је поступак и о томе обавијештен тужилац.

Подсјећамо, крајем новембра у Бугарској се десила стравична саобраћајна несрећа, у којој је погинуло 46 туриста, међу њима је било и дјеце од којих и читаве породице, већином из Сјеверне Македоније.

Коментари 0
Повезане вијести
У удесу код Вишеграда погинула једна особа, саобраћај обустављен У удесу код Вишеграда погинула једна особа, саобраћај обустављен
У Српској се траже веће казне за саобраћајне прекршаје У Српској се траже веће казне за саобраћајне прекршаје
Наставак суђења за "Бањску" средином јануара Наставак суђења за "Бањску" средином јануара
Најчитаније
  • Вељко Вулетић - Легенда ЕТФ-а Универзитета у Источном Сарајеву
    12h 12m
    30
  • Источно Ново Сарајево: Повећане цијене комуналних услуга
    8h 13m
    10
  • Полиција трага за лицем које је покушало да убије мушкарца из Источне Илиџе
    8h 39m
    1
  • Усвојен историјски буџет Источне Илиџе, повећане цијене комуналних услуга
    5h 22m
    5
  • Тешко повријеђена два лица у судару у мјесту Клек
    8h 42m
    0