У току пријаве за турнир у одбојци у Војковићима

27.07.2023. 15:49
0
ИЗВОР: katera.news

У оквиру културно-спортске манифестације „4. августа – да се не заборави“ у Војковићима ће се одржати турнир у одбојци.

Турнир почиње у понедјељак, 31. јула, а пријаве трају до суботе, 29. јула.

Финале ће бити играно у недјељу, 6. августа у 19.00 часова у спортској дворани Основне школе "Алекса Шантић".

Пријаве екипа можете извршити на број телефона 066 547 602, Гордија Лучић или на Фејсбук страници "4. августа – да се не заборави“.

Турнир у малом фудбалу почиње сутра, а жријебање такмичарских група догодиће се вечерас од 19.00 часова у просторијама Фудбалског клуба „Фамос“.

Турнир ће играти екипе У12, У14, У16 сениори и фамилије, а финале је планирано у недјељу, 6. августа.

Шаховски турнир ће бити игран у суботу, 5. августа, док ће турнир у тенису бити игран сутрадан, 6. августа од 15.00 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
Предавање о хришћанској љубави окупило вјернике у Војковићима Предавање о хришћанској љубави окупило вјернике у Војковићима
Источно Сарајево: У недјељу отварање изложбе иконописа "Да се не заборави" Источно Сарајево: У недјељу отварање изложбе иконописа "Да се не заборави"
Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Ристо Анђић Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Ристо Анђић
Најчитаније
  • У Сокоцу пронађена дрога
    7h 57m
    0
  • У стану у Палама пронађена дрога и оружје, лице лишено слободе
    8h 44m
    0
  • По Данилу Првом Петровићу сви Црногорци су - Срби
    2h 20m
    7
  • У Источном Новом Сарајеву лице лишено слободе због дроге
    7h 45m
    0
  • У Источној Илиџи два лица лишена слободе, једно санкционисано због посједовања дроге
    8h 11m
    0