У Загребу 38 особа позитивно на корона вирус

27.06.2020. 11:09
0
ИЗВОР: Srna

Чак 38 нових случајева вируса корона откривено је у Загребу, а жаришта су ноћни клубови.

Двије особе обољеле су у Вуковарско-сремској жупанији у посљедња 24 часа, а једна у Истри.

Ријеч је о особи која је допутовала из Шведске и налазила се од сриједе у самоизолацији, саопштио је Штаб Цивилне заштите Истарске жупаније.

У Задарској жупанији у самоизолацији је 221 особа, јавили су хрватски медији.

Коментари 0
Повезане вијести
Неисправан мед из БиХ и Хрватске Неисправан мед из БиХ и Хрватске
На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније
Годишњица "крвавог Ускрса" на Плитвичким језерима Годишњица "крвавог Ускрса" на Плитвичким језерима
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    23h 58m
    0
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    4h 59m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    4h 45m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    6h 6m
    0
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    8h 27m
    0