U Zagrebu 38 osoba pozitivno na korona virus

27.06.2020. 11:09
0
IZVOR: Srna

Čak 38 novih slučajeva virusa korona otkriveno je u Zagrebu, a žarišta su noćni klubovi.

Dvije osobe oboljele su u Vukovarsko-sremskoj županiji u posljednja 24 časa, a jedna u Istri.

Riječ je o osobi koja je doputovala iz Švedske i nalazila se od srijede u samoizolaciji, saopštio je Štab Civilne zaštite Istarske županije.

U Zadarskoj županiji u samoizolaciji je 221 osoba, javili su hrvatski mediji.

Komentari 0
Povezane vijesti
Neispravan med iz BiH i Hrvatske Neispravan med iz BiH i Hrvatske
Na današnji dan počeo egzodus Srba iz Zapadne Slavonije Na današnji dan počeo egzodus Srba iz Zapadne Slavonije
Godišnjica "krvavog Uskrsa" na Plitvičkim jezerima Godišnjica "krvavog Uskrsa" na Plitvičkim jezerima
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    6h 29m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    6h 15m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    7h 36m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    4h 52m
    1
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    9h 57m
    0