УЕФА жестоко казнила Хрвате!

18.06.2024. 20:34
1
ИЗВОР: glassrpske.com

Фудбалски савез Хрватске (ХНС) кажњен је од стране дисциплинског тијела УЕФА због понашања навијача на мечу са Шпанијом на отварању ЕУРО.

- Фудбалски савез је кажњен новчаном казном у висини 63.875 евра због бацања пластичних боца. Због паљења бакљи ХНС је кажњен новчаном казном у висини 24.000 евра. Укупни износ новчане казне јесте  87.875  евра. ХНС и овим путем захваљује рекордном броју навијача који су на једној утакмици бодрио фудбалску репрезентацију Хрватске - објавили су из Савеза.

Хрватска је у првом мечу у групи Б изгубила од Шпаније 3:0.

- Хрватски фудбаслки савез ће, сходно процедури, затражити образложење одлуке, након чега ће бити донесена одлука о евентуалној жалби на ову одлуку - саопштили су из ХНС.

Хрватска други меч игре у сриједу од 15.00 против Албаније, пише Б92.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Skijaš 19.06.2024. 07:47
    Svaki dan neka sikiracija.
Повезане вијести
Списак казни у Хрватској: За отворен прозор 30 евра Списак казни у Хрватској: За отворен прозор 30 евра
Велики пожар између Омиша и Макарске: Изгорјеле куће и аутомобили Велики пожар између Омиша и Макарске: Изгорјеле куће и аутомобили
Млади из БиХ поред Непалаца најчешћи сезонски радници у Хрватској Млади из БиХ поред Непалаца најчешћи сезонски радници у Хрватској
Најчитаније
  • Дарко Ђого изабран за декана Православног богословског факултета „Свети Василије Острошки“ у Фочи
    15h 14m
    0
  • Свеепархијски сабор у спомен на свештеномученике дабробосанске сутра у Биљешеву код Какња
    16h 29m
    0
  • „Љето у Источном Новом Сарајеву 2025“ почиње 1. августа
    14h 16m
    0
  • Колико ове године коштају пелет и дрва
    15h 3m
    1
  • Дјевојчица из "куће страве" поново жртва
    5h 7m
    0