Угоститељи незадовољни мјерама Републичког штаба

04.04.2021. 10:57
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Удружење радника угоститељства и туризма  позвало је све угоститеље, рекреативце и остале грађане из Републике Српске да у понедјељак изађу на мирне протесте.

Радници су незадовољни мјерама које доноси Републички штаб, због чега путем Фејсбука позивају истомишљенике на протесте у понедјељак, у 17 часова, испред Палате предсједника у Бањалуци.

– Не дају нам да радимо, дјеци су нам укинули све физичке активности, спорт нам је свима постао пријетња здрављу, а тржни центри сигурне куће. Не дозволимо да нас више лажу, обмањују и манипулишу – порука је овог удружења.

Подсјетимо, угоститељи и фризери протестовали су већ 22. марта испред Палате предсједника, негодујући против мјера затварања ових објеката. Протесте је организовало удружење послодаваца “Хорека”, а одмах сутрадан представници удружења били су примљени на састанак код предсједнице Жељке Цвијановић.

 

Коментари 0
Повезане вијести
У Палама одржан протест због инцидента у дискотеци „Енигма“, грађани траже одговоре У Палама одржан протест због инцидента у дискотеци „Енигма“, грађани траже одговоре
У Грачаници, Лапљем Селу и Гуштерици подршка ухапшеним директорима У Грачаници, Лапљем Селу и Гуштерици подршка ухапшеним директорима
Завршени девети протести младих у Сарајеву, ново окупљање 14. марта Завршени девети протести младих у Сарајеву, ново окупљање 14. марта
Најчитаније
  • Прије 153 године освештана Саборна црква у Сарајеву (ФОТО)
    13h 1m
    12
  • Једно лице повријеђено у пуцњави у Спасовданској улици
    2h 3m
    15
  • Крвави Илиндан 1941: Страдање Срба из Зијемље код Мостара
    12h 36m
    0
  • Концерти Џенана Лончаревића и Аце Пејовића у Рогатици
    12h 52m
    0
  • Једно лице погинуло у саобраћајној несрећи на магистралном путу Неум-Столац
    8h 24m
    0