Ухапшен дилер у Сарајеву

16.01.2025. 10:05
0
ИЗВОР: srna.rs

Припадници Федералне управе полиције ухапсили су Сарајлију чији су иницијали М.Н. /43/ због посједовања више од пола килограма дроге.

Полиција је, по наредби Општинског суда у Сарајеву, претресла стан које користи ухапшени и пронашла 300 грама канабиса, 100 грама амфетамина и 140 комада таблета екстазија, као и ваге за прецизно вагање.

Против М.Н. биће поднесен извјештај о почињеном кривичном дјелу неовлаштена производња и стављање у промет дроге.

О његовом статусу одлучиваће Кантонално тужилаштво.

Коментари 0
Повезане вијести
Централна банка БиХ: У децембру кредити порасли на 28,69 милијарди КМ Централна банка БиХ: У децембру кредити порасли на 28,69 милијарди КМ
Стоја Кашиковић се борила за своју земљу на начин на који нико није смио Стоја Кашиковић се борила за своју земљу на начин на који нико није смио
БиХ креће у обрачун са лажним медом БиХ креће у обрачун са лажним медом
Најчитаније
  • Хрватски злочини у селима Дракулић, Мотике и Шарговац
    16h 4m
    2
  • Прва жена редитељ у бившој Југославији – Прича о Соји
    16h 4m
    0
  • Сутра наизмјенични саобраћај у Жљебовима на путу Соколац - Хан Пијесак
    9h 1m
    0
  • Почиње исплата увећаних јануарских пензија
    16h 2m
    2
  • Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Трифко Грабеж
    12h 12m
    0