Uhapšen diler u Sarajevu

16.01.2025. 10:05
0
IZVOR: srna.rs

Pripadnici Federalne uprave policije uhapsili su Sarajliju čiji su inicijali M.N. /43/ zbog posjedovanja više od pola kilograma droge.

Policija je, po naredbi Opštinskog suda u Sarajevu, pretresla stan koje koristi uhapšeni i pronašla 300 grama kanabisa, 100 grama amfetamina i 140 komada tableta ekstazija, kao i vage za precizno vaganje.

Protiv M.N. biće podnesen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu neovlaštena proizvodnja i stavljanje u promet droge.

O njegovom statusu odlučivaće Kantonalno tužilaštvo.

Komentari 0
Povezane vijesti
Policija traga za dva muškarca zbog pokušaja ubistva na Vracama Policija traga za dva muškarca zbog pokušaja ubistva na Vracama
Tramp predložio Ronalda Džonsona za ambasadora u BiH Tramp predložio Ronalda Džonsona za ambasadora u BiH
U četvrtak izricanje dugostepene presude Ramizu Durakoviću U četvrtak izricanje dugostepene presude Ramizu Durakoviću
Najčitanije
  • Tri muškarca povrijeđena u pucnjavi na Vracama
    18h 10m
    3
  • Policija traga za dva muškarca zbog pokušaja ubistva na Vracama
    4h 5m
    0
  • SDS: Blanuša kandidat za predsjednika Republike Srpske
    20h 37m
    2
  • Danas otvaranje biciklističke staze "Điro di `ćiro` Sarajevo-Pale"
    6h 17m
    0
  • Program manifestacije "Dani Kasindolskog bataljona"
    1h 46m
    0