Ухапшен због искориштавања малољетника ради порнографије

28.02.2022. 09:26
0
ИЗВОР: СРНА

Шездесетогодишњи Тузлак чији су иницијали Б.Л. ухапшен је након сазнања да посједује фотографије и видео-снимке сексуално експлицитног карактера на којим су актери дјеца и малољетници, саопштено је данас из МУП-а Тузланског кантона.

Полиција је у сарадњи са Кантоналним тужилаштвом у Тузли претресла кућу коју користи Б.Л. и пронашла рачунарску опрему и друге предмете који могу послужити као доказ у каснијем поступку.

Ухапшен је због сумње да је починио кривично дјело искориштавање дјетета или малољетника ради порнографије.

Осумњичени ће након криминалистичке обраде уз извјештај бити предат Кантоналном тужилаштву на даље поступање.

Коментари 0
Повезане вијести
Једно лице погинуло у саобраћајној несрећи на магистралном путу Неум-Столац Једно лице погинуло у саобраћајној несрећи на магистралном путу Неум-Столац
Од 1. јула аконтативно усклађивање пензија за 3,5 одсто Од 1. јула аконтативно усклађивање пензија за 3,5 одсто
Масовни отказ љекара у ФБиХ Масовни отказ љекара у ФБиХ
Најчитаније
  • Наталија Јокић, дјевојчица која у наручју мајке бјежи од "Олује" (ФОТО)
    4h 37m
    3
  • Сјећање на учитељицу Стану Арнаут, мученицу пребиловачку
    3h 27m
    3
  • Ухапшено лице из Источног Сарајева због преваре на интернету
    5h 32m
    0
  • Будимир и Кострешевић на конференцији за новинаре у Палама
    13h 47m
    4
  • Шеховац: Покушаје убиства у Источном Новом Сарајеву преузеће Републичко тужилаштво
    9h 57m
    6