Ухапшен због пљачке, провалио у три куће

20.02.2025. 10:49
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Припадници Полицијске станице Милићи су, по пријави да је на подручју општине Милићи у уторак проваљено у три породичне куће, идентификовали и ухапсили М.Х. из Градишке, који се сумњичи да је починио кривично дјело тешка крађа.

Полиција је на основу Наредбе Основног суда Власеница, а уз претходну сагласност тужиоца Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево Подручна канцеларија Власеница претресала кућу, помоћне објекте и возила које користи М.Х.

- Том приликом су пронађени и привремено одузети предмети који се доводе у везу са наведеним кривичним дјелом - саопштено је из Полицијске управе Зворник.

Додају да је у рад на комплетирању предмета, након чега ће, надлежном тужилаштву против осумњиченог М.Х., бити достављен извјештај о почињеном кривичном дјелу.

Коментари 0
Повезане вијести
Ко су министри 18. сазива Владе Републике Српске Ко су министри 18. сазива Владе Републике Српске
Почиње кампања с циљем повећања безбједности дјеце у саобраћају Почиње кампања с циљем повећања безбједности дјеце у саобраћају
Шта можете купити за 100 КМ? Шта можете купити за 100 КМ?
Најчитаније
  • Усмртио сина, тешко ранио оца, па извршио самоубиство вјешањем
    22h 43m
    0
  • Миличевић неће да се врати на чело СДС-а, ко су фаворити да га замијене?
    5h 16m
    0
  • Фирма „Konstrukcije Monting“ запошљава раднике у стални радни однос
    17h 53m
    0
  • Ко су министри 18. сазива Владе Републике Српске
    2h 33m
    1
  • Трново: Првачићи први пут сјели у школске клупе
    22h 47m
    1