Ухапшен због угрожавања сигурности

11.11.2024. 09:47
0
ИЗВОР: srna.rs

Полиција из Братунца ухапсила је лице чији су иницијали А.С. из овог мјеста због сумње да је извршило кривично дјело угрожавање сигурности, саопштено је из Полицијске управе Зворник.

Поступајући по пријави да се регионалним путем Братунац–Коњевић Поље јуче кретало лице са пушком у руци, полицијски службеници су утврдили да је лице А.С. носило поломљену ваздушну пушку.

Том приликом лице А.С. је уз упућивање погрдних ријечи и пријетњи по живот, вербално напало полицијске службенике, додаје се у саопштењу.

Алкотестирањем код А.С. су утврђена 1,34 промила алкохола у крви.

Осумњичени је приведен јуче у 10.40 часова, а о свему је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва у Бијељини и у току је рад на документовању предмета.

Коментари 0
Повезане вијести
Погледајте колико треба породици за достојан живот, а колико грађани стварно зарађују Погледајте колико треба породици за достојан живот, а колико грађани стварно зарађују
Алармантни подаци: За девет мјесеци погинуло 12 радника у Републике Српске Алармантни подаци: За девет мјесеци погинуло 12 радника у Републике Српске
Др Предојевић: Све више дјеце се бори са туморима, најмлађи пацијент имао само мјесец дана Др Предојевић: Све више дјеце се бори са туморима, најмлађи пацијент имао само мјесец дана
Најчитаније
  • Николина Шљивић именована за замјеника директора РУГИП-а
    19h 51m
    50
  • Прича о мртвој драгој – Ленка Дунђерски и Лаза Костић
    16h 0m
    1
  • Рецепти за седам дана поста: Најљепша посна и здрава јела
    40m
    1
  • Генијалан трик да вам се врата на ауту никада не заледе (ВИДЕО)
    13h 50m
    3
  • Цртице из живота Симеона Зорића, генерала и хазардера, љубавника руске царице Катарине Друге
    14h 55m
    4