Uhapšen zbog ugrožavanja sigurnosti

11.11.2024. 09:47
0
IZVOR: srna.rs

Policija iz Bratunca uhapsila je lice čiji su inicijali A.S. iz ovog mjesta zbog sumnje da je izvršilo krivično djelo ugrožavanje sigurnosti, saopšteno je iz Policijske uprave Zvornik.

Postupajući po prijavi da se regionalnim putem Bratunac–Konjević Polje juče kretalo lice sa puškom u ruci, policijski službenici su utvrdili da je lice A.S. nosilo polomljenu vazdušnu pušku.

Tom prilikom lice A.S. je uz upućivanje pogrdnih riječi i prijetnji po život, verbalno napalo policijske službenike, dodaje se u saopštenju.

Alkotestiranjem kod A.S. su utvrđena 1,34 promila alkohola u krvi.

Osumnjičeni je priveden juče u 10.40 časova, a o svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini i u toku je rad na dokumentovanju predmeta.

Komentari 0
Povezane vijesti
Lani u mobilnoj telefoniji 1,22 milijarde minuta razgovora - više od dva milenijuma Lani u mobilnoj telefoniji 1,22 milijarde minuta razgovora - više od dva milenijuma
Poskupljuje gorivo u Srpskoj Poskupljuje gorivo u Srpskoj
U Srpskoj registrovane 192 dijagnoze rijetkih bolesti U Srpskoj registrovane 192 dijagnoze rijetkih bolesti
Najčitanije
  • Pjesma o djevojčici Veli - cvijećem dočekala crnogorsku vojsku i zbog toga ubijena (FOTO)
    3h 26m
    7
  • Zapis o manastiru Lovnica (VIDEO)
    3h 24m
    0
  • Eksplozija u pekari u Palama
    9h 33m
    3
  • Neustrašivi mašinovođa Vojin Nikitović
    3h 26m
    0
  • Krađa na benzinskoj pumpi u Istočnoj Ilidži
    9h 41m
    0