Украден бадњак у брчанској мјесној заједници Гредице два

03.01.2021. 14:45
0
ИЗВОР: СРНА

Бадњак који је постављен поред зграде брчанске мјесне заједнице Гредице два украден је, а мјештани су овај случај пријавили полицији.

Портпарол Полиције дистрикта Џевида Хукичевић рекла је Срни да је полиција данас у 9.50 часова запримила пријаву да је непознато лице протекле ноћи однијело бадњак и да је полиција одмах изашла на лице мјеста и предузела све мјере и радње из своје надлежности.

Мјештанин Душан Мишић рекао је новинарима да су бадњак прије два дана донијели он и још неколико комшија са Мајевице да би га, према православним обичајима, наложили на Бадње вече.

- Десило се оно што се никоме никад није десило. Припремили смо бадњак за најрадоснији хришћански празник и неко нам га је украо. То је брука и срамота - рекао је Мишић.

Мишићев пријатељ Миодраг Свитлица, који је поклонио бадњак мјештанима Гредица, поручио је да ће на истом мјесту поново ставити још три бадњака.

Коментари 0
Повезане вијести
Крађа у Источном Новом Сарајеву, отуђен новац Крађа у Источном Новом Сарајеву, отуђен новац
Украдена каса са новцем и неутврђена количина цигарета из маркета у Источној Илиџи Украдена каса са новцем и неутврђена количина цигарета из маркета у Источној Илиџи
Паљанин ухапшен због напада на раднике инспекције Паљанин ухапшен због напада на раднике инспекције
Најчитаније
  • Био је најстарији становник Југославије: Сахранио све најмилије, израсли му трећи зуби
    11h 28m
    2
  • Записи Владислава Скарића откривају кључну улогу Срба у историји Сарајева
    11h 25m
    8
  • Сестре Ковач - чувари изворне пјесме
    12h 52m
    1
  • Мастиловић: Конференција о Дејтону истражује промjене и утицаје на БиХ
    11h 12m
    21
  • У Палама конференција посвећена 30 година Дејтонског споразума
    13h 19m
    17