Украден већи износ новца из породичне куће и стана

13.11.2024. 11:08
1
ИЗВОР: СРНА

Фочанској полицији пријављене су двије крађе већег износа новца - из породичне куће у Превраћу и из стана у Фочи.
Непознато лице или више њих, како је јуче пријављено полицији, у протеклих 20 дана украло је већи износ новца из породичне куће у мјесту Превраћ на штету лица Н.Т, саопштено је из фочанске Полицијске управе.

Полицијској станици Фоча истог дана је пријављено и да је непознато лице или више њих украло већи новчани износ из стана у власништву лица О.С.

У оба случаја обавијештен је тужилац Окружног јавног тужилаштва Требиње, а увиђај су извршили припадници Полицијске управе који су из стана у Фочи изузели одговарајуће предмете који ће бити предмет вјештачења.

Полицијски службеници предузимају мјере на расвјетљавању кривичних дјела тешка крађа и проналажењу извршилаца, додаје се у саопштењу.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Tuske 13.11.2024. 23:42
    Odoše pare od dojava
Повезане вијести
Оборен рекорд у Фочи: Уловљено 17 младица, највећа преко метар Оборен рекорд у Фочи: Уловљено 17 младица, највећа преко метар
Фоча добила Улицу јасеновачких жртава Фоча добила Улицу јасеновачких жртава
Чолаковић: Поносна на оца и брата који су дали животе за слободу и Српску Чолаковић: Поносна на оца и брата који су дали животе за слободу и Српску
Најчитаније
  • Највећа рудничка несрећа: Цијела смјена остала је под земљом
    8h 38m
    2
  • Како је Наполеон прогласио Карађорђа највећим војсковођом
    8h 39m
    3
  • Возач тешко повријеђен у саобраћајној незгоди у мјесту Каловита Брда
    5h 46m
    0
  • Потврђена оптужница против мушкарца због уцјене у Палама
    3h 53m
    0
  • Блануша: Младима враћамо оптимизам и шансу за бољи живот у Републици Српској
    20h 40m
    0