Успјех рогатичких стонотенисера на републичком првенству

18.04.2022. 14:35
0
ИЗВОР: katera.news

Млади таленти стонотениског клуба “Младост” из Рогатице постигли су значајан успјех на Стонотениском првенству Републике Српске за кадете које је одржано у Бијељини.

Ива Новосел и Мирна Ерић освојиле су сребро у дублу, а запажен наступ имали су и Димитрије Лубарда и Павле Ерић.

Тренер Дарио Ребић изузетно је задовољан квалитетом игре младих нада рогатичког стоног тениса, наглашава да је ово првенство својеврстан показатељ квалитета и напретка њихове игре у односу на претходна такмичења, саопштено је на страници општине Рогатица.

 

 

Коментари 0
Повезане вијести
МТБ турa на Борикама 27. јуна МТБ турa на Борикама 27. јуна
Рогатица: „Прњавор Меридиан Бет“ шампион турнира у баскету Рогатица: „Прњавор Меридиан Бет“ шампион турнира у баскету
Од јесени основна музичка школа у Рогатици Од јесени основна музичка школа у Рогатици
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    8h 21m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    8h 7m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    9h 28m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    6h 44m
    1
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    11h 49m
    0