Uspjeh rogatičkih stonotenisera na republičkom prvenstvu

18.04.2022. 14:35
0
IZVOR: katera.news

Mladi talenti stonoteniskog kluba “Mladost” iz Rogatice postigli su značajan uspjeh na Stonoteniskom prvenstvu Republike Srpske za kadete koje je održano u Bijeljini.

Iva Novosel i Mirna Erić osvojile su srebro u dublu, a zapažen nastup imali su i Dimitrije Lubarda i Pavle Erić.

Trener Dario Rebić izuzetno je zadovoljan kvalitetom igre mladih nada rogatičkog stonog tenisa, naglašava da je ovo prvenstvo svojevrstan pokazatelj kvaliteta i napretka njihove igre u odnosu na prethodna takmičenja, saopšteno je na stranici opštine Rogatica.

 

 

Komentari 0
Povezane vijesti
MTB tura na Borikama 27. juna MTB tura na Borikama 27. juna
Rogatica: „Prnjavor Meridian Bet“ šampion turnira u basketu Rogatica: „Prnjavor Meridian Bet“ šampion turnira u basketu
Od jeseni osnovna muzička škola u Rogatici Od jeseni osnovna muzička škola u Rogatici
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    9h 46m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    9h 32m
    0
  • Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu
    10h 53m
    0
  • Akcija prikupljanja sredstava za tron ikone Bogorodice Mlekopitateljnice na Palama
    8h 9m
    1
  • Pozovimo 17185 za Aleksandru Ilić
    13h 14m
    0