Ужас у Центру за социјални рад: Убио бившу жену и ранио њеног брата

12.04.2024. 19:26
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Тешко убиство догодио се данас у Урошевцу, гдје је једна особа убијена, а друга повријеђена.

Тужилаштво у Урошевцу је за приштинске медије навело да је осумњичени за убиство жене у Урошевцу њен бивши супруг.

Такође према Тужилаштву у Урошевцу, жртва и нападач су се срели у Центру за социјални рад, гдје се злочин догодио.

Коха је јавила и да је повријеђен брат страдале жене.

Основно тужилаштво у Урошевцу саопштило је да је главни осумњичени бивши муж В. А. убијене жене, и он је у међувремену и приведен. На лицу мјеста су екипе истражилаца и форензичара.

- Могу да потврдим да је жртва жена. Осумњичени за њено убиство је њен бивши супруг. Инцидент се догодио у Центру за социјални рад, гдје су се жртва и нападач срели - рекао је главни тужилац Шукри Јашари.

Како је саопштила тзв. косовска полиција злочин се догодио у Центру за социјални рад око 14.40 часова.

- Усљед пуцњаве, женска особа је преминула на лицу мјеста, то су потврдили присутни љекари, док је повријеђено једно мушко лице које је упућено у Ургентни центар у Урошевцу -  рекли су из полиције.

Коментари 0
Повезане вијести
Годишњица убиства руске царске породице Романов Годишњица убиства руске царске породице Романов
Двоструко убиство у Сарајеву Двоструко убиство у Сарајеву
Убиство судије Илића Убиство судије Илића
Најчитаније
  • Станишић одговорио Божовићу
    9h 52m
    6
  • Тачно 115 ријечи које су промијениле ток историје (ФОТО)
    12h 5m
    13
  • На данашњи дан се српска застава вијорила на Бијелој кући
    7h 58m
    3
  • Лукавац-93 - Сa гaрдистима на Игману
    17h 11m
    2
  • На данашњи дан нападом Аустроугарске на Србију почео Први свјетски рат
    17h 6m
    0