Ужас у Сарајеву: Ножем убио мушкарца и ранио двије жене

11.04.2025. 20:46
0
ИЗВОР: Кликс

Полицијски службеници Управе полиције МУП-а КС лишили су слободе Ћ.О. (1984) из Сарајева због постојања основа сумње да је починио кривично д‌јело Убиство.

- Д‌јело је починио на начин да је данас око 13.00 сати, након међусобне туче у којој је учествовало више особа, оштрим предметом нанио повреде Б.М. (1981), усљед којих је 44-годишњак у 14.20 сати преминуо на КЦУС - саопштила је Мерсиха Новалић, портпарол МУП-а КС.

Ухапшени 41-годишњак се сумњичи и да је нанио тешке тјелесне повреде супрузи преминулог, Е.П. (1983) и њеној сестри А.П. (1988) обје из Сарајева.

- Увиђајем је руководила дежурна тужитељица Кантоналног тужилаштва Кантона Сарајево, а обавили су га припадници Управе полиције МУП-а КС. Такође, због основна сумње да је учинила кривично д‌јело Помагање, слободе је лишена и С.О. (1983) из Живиница - додала је Новалић, преноси Кликс.

Мјесто почињења кривичног д‌јела је улица Рахима Ћатовића, општина Илиџа. Осумњичени ће након криминалистичке обраде у Управи полиције МУП-а КС бити предати КТКС на даљње поступање.

Коментари 0
Повезане вијести
Времеплов - У великом пожару на Башчаршији изгорјело 1.600 српских дућана Времеплов - У великом пожару на Башчаршији изгорјело 1.600 српских дућана
Мотоциклиста са Пала тешко повријеђен у саобраћајној незгоди Мотоциклиста са Пала тешко повријеђен у саобраћајној незгоди
Шмит потврдио њемачким дневним новинама да подноси оставку Шмит потврдио њемачким дневним новинама да подноси оставку
Најчитаније
  • Свечана литија поводом славе Саборног храма Вазнесења Господњег у Источном Сарајеву
    4h 17m
    0
  • „Источно Сарајево фолк-фест“ – друго вече у знаку игре, пјесме и традиције
    22h 51m
    0
  • Џудо клуб „Рогатица“ освојио 28 медаља на Међународном џудо турниру на Сокоцу
    21h 31m
    0
  • Представљање књиге „Законоправило Светог Саве“ на Филозофском факултету
    5h 43m
    0
  • Дан отворених врата данас у Источном Новом Сарајеву
    8h 42m
    0