Вепар напао поштара

19.12.2020. 17:00
0
ИЗВОР: Srpskainfo

Носећи пошту мјештанима у засеоку Тројица, ка селу Извор, поштара из Сврљига у Србији напао је дивљи вепар.

Он је мопедом кренуо према селу и видјевши дивљу свињу са прасићима застао је да их погледа, када му је иза леђа пришао вепар који га је најприје угризао за ногу, а потом га изгазио, због чега је млади поштар пребачен у нишки Клинички центар, пишу Јужне вести.

Из полиције кажу да им је у четвртак око 12.45 пријављено да је у засеоку Тројица мушкарца напао дивљи вепар и да је он, због повреда, срећом не опасних по живот, из сврљишког Дома здравља пребачен у нишки Клинички центар гдје је задржан на лијечењу, а да полиција утврђује све околности овог догађаја.

Према сазнањима Јужних вести, 28-годишњи поштар М. М. је, као и много пута до сада, кренуо службеним мопедом ка селу да однесе пошту када је у једном засеоку успут угледао дивљу свињу са прасићима.

– Стао је да их погледа када је одједном осјетио као да се мопед заједно са њим подиже. Дивљи вепар га је онда угризао за лијеву ногу, а када је пао, вепар га је изгазио, буквално је скакао по њему – препричава за Јужне вести један од његових колега.

Коментари 0
Повезане вијести
Годишњица страдања Милице Ракић Годишњица страдања Милице Ракић
Кадети Србије изборили пласман на Свјетско првенство Кадети Србије изборили пласман на Свјетско првенство
Међународни конкурс „Мој деда“ за ученике основних и средњих школа Међународни конкурс „Мој деда“ за ученике основних и средњих школа
Најчитаније
  • Украс Сарајева – Чудотворна сарајевска Богородица
    6h 43m
    0
  • Дахау - Смрт са стотину лица
    6h 15m
    2
  • Урађен идејни пројекат саобраћајног рјешења раскрснице Кула
    22h 10m
    1
  • Обиљежaвање крсне славe и Данa општине Источна Илиџа
    5h 26m
    0
  • Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева - Марко Ећимовић
    20h 59m
    0