Вишеград: Из надзора изашла 403 лица

20.05.2020. 12:01
0
ИЗВОР: СРНА

У Вишеграду нема заражених вирусом корона, 18 лица је у кућној изолацији, док су 403 особе напустиле медицински надзор, потврђено је на данашњем састанку општинског Штаба за ванредне ситуације.

- У петак, 22. маја, на два штанда у ужем дијелу Вишеграда биће подијељено 1.000 заштитних маски за грађане, док ће 5.000 бити подијељено установама и предузећима, којима су маске неопходне - наведено је на Штабу.

На састанку је истакнуто да се у Вишеграду поштују мјере заштите, те да грађани носе заштитну опрему.

Коментари 0
Повезане вијести
Вишеграђанка Дивна Васић пронашла и вратила новчаник са 1.800 евра и документима Вишеграђанка Дивна Васић пронашла и вратила новчаник са 1.800 евра и документима
Убиство и самоубиство код Вишеграда Убиство и самоубиство код Вишеграда
Обиљежавање 84 године од усташког злочина над 6.000 Срба Обиљежавање 84 године од усташког злочина над 6.000 Срба
Најчитаније
  • Додик на Палама разговарао са претученим младићима, састанку присуствовао и директор Полиције Српске
    5h 47m
    7
  • Додик: Утврдиће се одговорност за свакога ко је учествовао у полицијској интервенцији
    5h 26m
    13
  • Милојевић: Пропуштена је историјска шанса да једна од институција поново буде основана на Палама
    8h 33m
    2
  • Кључеви „Volkswagen T-Roca“ уручени добитници м:тел наградне игре „Никад лакше до аута“
    12h 40m
  • Најављени прекиди електричне енергије за сутра
    8h 42m
    0