Вишеград: Почело поновно тестирање заражених

13.07.2020. 13:09
0
ИЗВОР: СРНА

У Вишеграду је укупно 46 особа заражено вирусом корона, а у току је поновно тестирање заражених и очекује се већи број опорављених, речено је у Дому здравља Вишеград.

- За сада су 123 лица у кућној изолацији, а пет је хоспитализовано - навели су у овој установи.

У Дому здравља истичу да је потребно поштовати мјере и да се грађани на вријеме јаве попродичном љекару ако имају симптоме.

У Одјељењу за инспекцијске послове општине Вишеград истичу да су током викенда појачано контролисани трговачки и угоститељски објекти, те да се све мјере поштују.

Коментари 0
Повезане вијести
Убиство и самоубиство код Вишеграда Убиство и самоубиство код Вишеграда
Обиљежавање 84 године од усташког злочина над 6.000 Срба Обиљежавање 84 године од усташког злочина над 6.000 Срба
Тоне отпада из Дрине завршавају у Вишеграду Тоне отпада из Дрине завршавају у Вишеграду
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    18h 32m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    35m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    18h 18m
    1
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    19h 39m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    16h 55m
    0