Višegrad: Počelo ponovno testiranje zaraženih

13.07.2020. 13:09
0
IZVOR: SRNA

U Višegradu je ukupno 46 osoba zaraženo virusom korona, a u toku je ponovno testiranje zaraženih i očekuje se veći broj oporavljenih, rečeno je u Domu zdravlja Višegrad.

- Za sada su 123 lica u kućnoj izolaciji, a pet je hospitalizovano - naveli su u ovoj ustanovi.

U Domu zdravlja ističu da je potrebno poštovati mjere i da se građani na vrijeme jave poprodičnom ljekaru ako imaju simptome.

U Odjeljenju za inspekcijske poslove opštine Višegrad ističu da su tokom vikenda pojačano kontrolisani trgovački i ugostiteljski objekti, te da se sve mjere poštuju.

Komentari 0
Povezane vijesti
Ubistvo i samoubistvo kod Višegrada Ubistvo i samoubistvo kod Višegrada
Obilježavanje 84 godine od ustaškog zločina nad 6.000 Srba Obilježavanje 84 godine od ustaškog zločina nad 6.000 Srba
Tone otpada iz Drine završavaju u Višegradu Tone otpada iz Drine završavaju u Višegradu
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    19h 51m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    52m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    1h 54m
    0
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    19h 37m
    1
  • Odličan nastup Džudo kluba „Randori“ na Prvenstvu BiH u Sarajevu
    16h 6m
    0