Вишковић позитиван на вирус корона

08.08.2022. 13:29
2
ИЗВОР: nezavisne.com

Предсједник Владе Републике Српске Радован Вишковић позитиван је на вирус корона, има благе симптоме и осјећа се добро, саопштено је данас из Бироа Владе за односе са јавношћу.

- Очекује се да се премијер Српске својим редовним активностима врати крајем недјеље - наведено је у саопштењу.

Предсједник Владе Републике Српске, како се додаје, вакцинисан је против вируса корона. 

                                                                                                                                                                     

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    Бане 08.08.2022. 14:35
    Е нека је и он у нечему позитиван! Шалу на страну, желим му брз опоравак!
  • Generic placeholder image
    Nus pojava 08.08.2022. 13:54
    Ee nemojte mi to reci,pa kako.
Повезане вијести
Обустављена истрага против Додика, Стевандића и Вишковића Обустављена истрага против Додика, Стевандића и Вишковића
Грипа и корона поново пуне амбуланте у Српској Грипа и корона поново пуне амбуланте у Српској
Вишковић вршилац дужности директора "Аутопутева" Вишковић вршилац дужности директора "Аутопутева"
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    21h 8m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    11h 46m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    19h 19m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    22h 51m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    12h 11m
    0