Владимир Нишић из Калиновика преживио експлозију у Зворнику (ВИДЕО)

24.12.2019. 10:47
0
ИЗВОР: istokrs.com

Био сам у пролазу. Видио сам да плин цури, а један ауто је био испред мене, почиње своју исповијест Владимир Нишић, који је преживио стравичну експлозију бензинске пумпе у Зворнику.

– У тренутку док смо пролазили дошло је до експлозије. Више не знам ништа, било је много страшно – открива Владимир, који је у овој несрећи и повријеђен.

Глава, али и рука су у завојима.

Подсјећања ради, једна особа је погинула, а више их је повријеђено у експлозији на бензинској пумпи “Несковић” у близини граничног прелаза Шепак, између Србије и БиХ.

Коментари 0
Повезане вијести
Зворничанин Данијел Бодирога завршио медицински факултет са просјеком 9,88 Зворничанин Данијел Бодирога завршио медицински факултет са просјеком 9,88
Повријеђене четири особе у удесу код Зворника Повријеђене четири особе у удесу код Зворника
Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
Најчитаније
  • Свирепо убиство српског дјечака Слободана Стојановића
    23h 48m
    18
  • На данашњи дан рођен композитор "Марша на Дрину" Станислав Бинички
    15h 40m
    6
  • Пале: У четвртак хуманитарна свирка за Марка Павловића
    22h 48m
    4
  • Тачно 115 ријечи које су промијениле ток историје (ФОТО)
    10m
    13
  • На данашњи дан се српска застава вијорила на Бијелој кући
    9m
    3