Возио без возачке, за казне дуговао више од 75.000 КМ

07.12.2023. 09:34
0
ИЗВОР: srna.rs

Сарајевска полиција привремено је одузела возило марке "фолксваген транспортер" од возача чији су иницијали Ћ.Р, након што утврђено да је управљао возилом без положеног возачког испита, те да за неплаћене казне дугује 75.635 КМ.

Провјерама је утврђено да је овај двадесетдеветогодишњи мушкарац из Хаџића вишеструки повратник у чињењу прекршаја из области саобраћаја, саопштено је из Министарства унутрашњих послова /МУП/ Кантона Сарајево.

Контрола је извршена у улици Реиса Џемалудина Чаушевића, општина Центар, а аутомобил је у власништву лица чији су иницијали А.Б.

Општинском суду у Сарајеву биће поднесен захтјев за покретање прекршајног поступка.

Коментари 0
Повезане вијести
МУП Српске: Од сутра веће казне за возаче МУП Српске: Од сутра веће казне за возаче
Трговци кажњени са 363.000 КМ због прекорачења марже Трговци кажњени са 363.000 КМ због прекорачења марже
ЦИК казнио 42 члана бирачких одбора ЦИК казнио 42 члана бирачких одбора
Најчитаније
  • Геноцид над „непоћуднима“ у НДХ: Злочин у Јеловцима и Раковцу - Пале 1943. године
    4h 51m
    12
  • Заборављени злочин: Убиство цивила из засједе код Средњег
    4h 47m
    6
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    19h 47m
    2
  • Највећа казна за саобраћајну несрећу у Српској: Кујовић правоснажно осуђен!
    22h 4m
    9
  • Божовић: СДС је некада водио психијатар, а данас његови пацијенти
    22h 9m
    2