Вучица славила у Брчком

04.09.2022. 13:59
0
ИЗВОР: sportdc.net

У склопу 5. кола Друге лиге Републике Српске група "Исток" фудбалери Романије данас у Брчком у сусрету са Илићком у једном садржајном и отвореном мечу после преокрета славили су разултатом 2:3 /1:0.

Домаћи тим повео је са 1:0 у 28 минути поготком Слободана Зимоњића. У наставку, у другом полувремену у размаку од само седам минута тачније од 67 до 74 Паљани праве потпуни преокрет. Двоструки стријелац је био Богдан Симанић (67,' 70'), а једном је "канапу" тресао и искусни Марко Благојевић (74'). Домаћини успјевају да ублеже пораз преко Стефана Петровића у 86 минуту и тако гости долази и до трећег овосезонског славља.

Изабраници Сретка Вуксановића Доктора после одиграних 5. кола су на 3. мјесту лигашке табеле са 10 бодова колико има и првопласирано Јединство из Бродца и други Вележ из Невесиња, а наредног викенда (10/11. септембар Паљани ће дочекати фудбалере Дрине ХЕ из Вишеграда.