Забрањен саобраћај за теретна возила преко Романије због обилних сњежних падавина

29.11.2021. 19:01
0
ИЗВОР: Катера

Због снијега који пада, на подручју Романије теретна возила се искључују из саобраћаја, а због засњеженог коловоза отежано се саобраћа и у осталим  вишим предјелима и преко планинских превоја Републике Српске, саопштено је из АМС Републике Српске.

Посебно се издвајају путни правци Трново – Фоча преко Рогоја, Фоча - Гацко превој Чемерно, Власеница - Хан Пијесак преко Хан Погледа, Мркоњић Град – Млиништа и Кнежево - Угар.

- У нижим крајевима вози се по мокрим и клизавим коловозима, а возачима скрећемо пажњу и на учестале одроне  на свим дионицама у усјецима и поред камених косина - саопштено је из АМС Републике Српске.

На путевима на којима се изводе санациони радови, обавезно је поштовање привремене саобраћајне сигнализације, која регулише саобраћај. 

Возачима се савјетује максимално опрезна вожња, прилагођена стању и условима на путу.

Коментари 0
Повезане вијести
Лунгов: Кроз фестивал “Лут фест” изнова откривам љепоту и шарм Источног Сарајева Лунгов: Кроз фестивал “Лут фест” изнова откривам љепоту и шарм Источног Сарајева
Боксери "Славије" из Источног Сарајева најбољи на „Ноћи шампиона“ Боксери "Славије" из Источног Сарајева најбољи на „Ноћи шампиона“
"Лут фест" дао снажан едукативни и васпитни подстицај малишанима "Лут фест" дао снажан едукативни и васпитни подстицај малишанима
Најчитаније
  • Борбе у Подрињу - Зворник, Шековићи 1992.
    19h 59m
    8
  • Борбе у Подрињу - Вишеград, Фоча 1992.
    7h 5m
    0
  • Навршиле се 34 године од убиства српских полицајаца
    21h 35m
    28
  • Сахрањен Маринко Бјелица, отац који за отаџбину дао трoje дјеце
    21h 42m
    0
  • Посне лазање
    7h 1m
    0