Због планираних убистава, подигнуте мјере заштите

28.10.2022. 19:20
0
ИЗВОР: srna.rs

Директор Полиције Републике Српске Синиша Kострешевић наложио је свим полицијским управама подизање мјера безбједности због сазнања да су планирана два убиства.

-Налаже се свим Управама да предузму појачане мјере и активности на своме подручју, те у случају доласка до корисних информација одмах обавијесте Управу за организовани и тешки криминалитет - рекао је Kострешевић за РТРС.

Припадници Агенције за истраге и заштиту БиХ /Сипа/ претресли су данас неколико ћелија у државном затвору у Војковићима.

Главни тужилац БиХ Миланко Kајганић рекао је данас Срни да Тужилаштво БиХ има информације да се наводно спрема ликвидација једног тужиоца овог тужилаштва и једног полицијског службеника.

- Из тих разлога извршили смо претрес у државом затвору у Војковићима и на Сокоцу - рекао је Kајганић.

Портпарол Сипе Јелена Миовчић рекла је Срни да су претреси извршени по наредби Суда и Тужилаштва БиХ и да ће о ономе што је током претреса нађено поднијети извјештај Тужилаштву БиХ.

Коментари 0
Повезане вијести
У марту 19 позива са корисним информацијама У марту 19 позива са корисним информацијама
Од данас престаје обавеза употребе зимске опреме Од данас престаје обавеза употребе зимске опреме
Пацијенти прво питају ChatGPT па одлазе доктору Пацијенти прво питају ChatGPT па одлазе доктору
Најчитаније
  • Љиљана Жикић Карађорђевић - хероина која је живот дала за отаџбину
    12h 3m
    9
  • Пут без повратка
    20h 25m
    7
  • Миодраг Петровић Чкаља – смијех се зове Чкаља
    20h 24m
    3
  • БиХ се пласирала на Свјетско првенство
    20h 51m
    13
  • Нафта скаче ка рекорду: Посљедице осјећају сви
    19h 51m
    0