Због високих температура у Требињу поскок ујео човјека

01.11.2019. 10:04
0
ИЗВОР: Srpska.info

У Требињу су протеклих дана регистрована два уједа змија, од којих је један ујед поскока.

Дежурни љекар у служби Хитне помоћи Васко Ковач каже да се један пацијент кога је у лову поскок ујео у шаку опоравља у требињској болници.

Изузетно високе температуре ваздуха за крај октобра продужиле су и сезону змија, а мјештани околних мјеста каżу да су посљедњих дана на сеоским путевима виђали и младе поскоке, што је ријеткост у ово доба године.

Поскок је најчешћа змија отровница у Херцеговини.

Коментари 0
Повезане вијести
Поштовати мјере заштите у периоду великих врућина Поштовати мјере заштите у периоду великих врућина
Успјешан наступ музичке и рецитаторске секције СШЦ "Источна Илиџа" у Требињу Успјешан наступ музичке и рецитаторске секције СШЦ "Источна Илиџа" у Требињу
Два пехара и 11 медаља за Џудо клуб „Спарта“ у Требињу Два пехара и 11 медаља за Џудо клуб „Спарта“ у Требињу
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    15h 7m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    9h 6m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    7h 12m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    16h 3m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    4h 44m
    0