Zbog visokih temperatura u Trebinju poskok ujeo čovjeka

01.11.2019. 10:04
0
IZVOR: Srpska.info

U Trebinju su proteklih dana registrovana dva ujeda zmija, od kojih je jedan ujed poskoka.

Dežurni ljekar u službi Hitne pomoći Vasko Kovač kaže da se jedan pacijent koga je u lovu poskok ujeo u šaku oporavlja u trebinjskoj bolnici.

Izuzetno visoke temperature vazduha za kraj oktobra produžile su i sezonu zmija, a mještani okolnih mjesta każu da su posljednjih dana na seoskim putevima viđali i mlade poskoke, što je rijetkost u ovo doba godine.

Poskok je najčešća zmija otrovnica u Hercegovini.

Komentari 0
Povezane vijesti
Poštovati mjere zaštite u periodu velikih vrućina Poštovati mjere zaštite u periodu velikih vrućina
Uspješan nastup muzičke i recitatorske sekcije SŠC "Istočna Ilidža" u Trebinju Uspješan nastup muzičke i recitatorske sekcije SŠC "Istočna Ilidža" u Trebinju
Dva pehara i 11 medalja za Džudo klub „Sparta“ u Trebinju Dva pehara i 11 medalja za Džudo klub „Sparta“ u Trebinju
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    16h 33m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    10h 32m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    8h 38m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    17h 29m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    6h 10m
    0