Жена лагала на друштвеним мрежама да има вирус корона

04.04.2020. 15:31
0
ИЗВОР: Srna

Хрватска полиција најавила је прекршајни поступак против жене са подручја Врбовеца која је на друштвеним мрежама објавила лажну вијест да болује од вируса корона.

Из полиције су навели да је утврђено да је жена објавила вијест да је заражена вирусом, чиме је узнемирила особе који је познају и с њом раде.

Доказано је, како наводе из полиције, њихови и радом епидемиолога да је све то свјесно измислила чиме је реметила мир и спокојство грађана и починила прекршај, преносе хрватски медији.

Коментари 0
Повезане вијести
Неисправан мед из БиХ и Хрватске Неисправан мед из БиХ и Хрватске
На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније
Годишњица "крвавог Ускрса" на Плитвичким језерима Годишњица "крвавог Ускрса" на Плитвичким језерима
Најчитаније
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    22h 1m
    0
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    16h 0m
    4
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    14h 6m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    22h 57m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    11h 38m
    0