Жена погинула приликом слијетања са коловоза

23.05.2020. 10:28
0
ИЗВОР: Srna

Тридесетчетворогодишња жена чији су иницијали З.Б. погинула је приликом слијетања аутомобила са пута у Бијељини, саопштено је из Полицијске управе Бијељина.

Жена је са тешким повредама, опасним по живот, превезена у медицински центар, гдје је преминула.

Она је била за управљачем аутомобила "шкода фабија".

Саобраћајна несрећа догодила се у 4.50 часова у Улици Стефана Дечанског, а полиција је извршила увиђај.

Коментари 0
Повезане вијести
Екипе из Бијељине најбоље на Републичком такмичењу из прве помоћи Екипе из Бијељине најбоље на Републичком такмичењу из прве помоћи
У саобраћајној несрећи живот изгубили свештеник и његова супруга, сутра Дан жалости у Дервенти У саобраћајној несрећи живот изгубили свештеник и његова супруга, сутра Дан жалости у Дерв...
Ослобађање Бијељине 1992. године Ослобађање Бијељине 1992. године
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    16h 20m
    0
  • Данас „Конференција беба“ у Палама
    17h 37m
    0
  • Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
    17h 58m
    0
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    15h 42m
    0
  • Кланац - мјесто гдје је историја исписана жртвом
    19h 9m
    0