Жена умрла послије уједа стршљена

10.09.2025. 09:41
0

Мјештанка села Рсавци код Врњачке Бање М.М, стара 38 година, мајка двоје дјеце, трагично је преминула јуче у преподневним сатима након уједа стршљена, сазнаје Телеграф.

Како наводе мјештани, несрећа се догодила изненада, а ујед је био у предјелу врата, што је довело до брзог погоршања њеног здравственог стања.

Нажалост, упркос покушајима да јој се укаже помоћ, до адекватне медицинске интервенције није дошло на вријеме.

Трагедија је потресла цијело село, а мјештани истичу да готово није било довољно времена да се несрећа спријечи, преноси Телеграф.

Коментари 0
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    19h 8m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    9m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    1h 11m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    18h 54m
    1
  • Одличан наступ Џудо клуба „Рандори“ на Првенству БиХ у Сарајеву
    15h 23m
    0