Žena umrla poslije ujeda stršljena

10.09.2025. 09:41
0

Mještanka sela Rsavci kod Vrnjačke Banje M.M, stara 38 godina, majka dvoje djece, tragično je preminula juče u prepodnevnim satima nakon ujeda stršljena, saznaje Telegraf.

Kako navode mještani, nesreća se dogodila iznenada, a ujed je bio u predjelu vrata, što je dovelo do brzog pogoršanja njenog zdravstvenog stanja.

Nažalost, uprkos pokušajima da joj se ukaže pomoć, do adekvatne medicinske intervencije nije došlo na vrijeme.

Tragedija je potresla cijelo selo, a mještani ističu da gotovo nije bilo dovoljno vremena da se nesreća spriječi, prenosi Telegraf.

Komentari 0
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    20h 29m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    1h 30m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    2h 32m
    0
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    20h 15m
    1
  • Odličan nastup Džudo kluba „Randori“ na Prvenstvu BiH u Sarajevu
    16h 44m
    0