Звезда убједљива у Инђији, на корак од одбране титуле

25.04.2021. 19:34
0
ИЗВОР: Tanjug

Фудбалери Црвене звезде побиједили су у гостима Инђију са 5:1 (4:0) у 33. колу Суперлиге Србије и тако дошли на само корак од одбране титуле првака.

Екипа Дејана Станковића од првог до посљедњег минута била је бољи ривал и практично ријешила питање побједника у првих 20 минута игре. Водећи гол постигао је Вељко Николић у 5. минуту, да би Милан Павков у 21. погодио из једанаестерца.

Само два минута касније Павков је поново стријелаца за 3:0, да би Филипо Фалко у 45. повисио на 4:0.

Дијего Фалчинели је у 60. минуту погодио за 5:0, а коначан резултат поставио је Небојша Бастајић у 64. минуту из пенала.

Звезда је прва на табели са 95 бодова, 15 више од другопласираног Партизана, док је Инђија 17. са 34.