У Палама избодено лице

29.11.2019. 15:26
0
ИЗВОР: СРНА

Лице чији су иницијали Г.В. /19/ данас је на Палама нанијело повреде хладним оружјем лицу чији су иницијали Г.Р, потврђено је Срни у Полицијској управи Источно Сарајево.

Напад се догодио око 12.30 часова у Његошевој улици, након чега је Г.В. ухапшен, а Г.Р. превезен је у Болницу „Србија“.

„Полиција је на лицу мјеста и у току је увиђај, а о свему је обавијештен и тужилац Окружног тужилаштва Источно Сарајево“, рекла је портпарол Полицијске управе Весна Стокановић.

Портпарол Болнице „Србија“ Далибор Бошковић потврдио је Срни да је пацијент примљен у болницу, гдје му је констатована тешка тјелесна повреда у предјелу абдомена.

„Пацијент је након обављене дијагностике упућен у операциону салу, након чега ће се више знати о његовом здравственом стању“, рекао је Бошковић.

Коментари 0
Повезане вијести
Пале: Данас предавање о изазовима родитељства Пале: Данас предавање о изазовима родитељства
Данас хуманитарни концерт за Милана и Тању у Палама Данас хуманитарни концерт за Милана и Тању у Палама
На Јасику служен помен погинулим борцима На Јасику служен помен погинулим борцима
Најчитаније
  • У кориту Миљацке пронађено тијело жене
    16h 19m
    0
  • Сјећање на напад 14. маја 1992. и јуначке синове Српске Илиџе
    9h 44m
    13
  • У Миљацки пронађено тијело судије Аријане Љуце
    6h 24m
    2
  • Данас обдукција тијела пронађеног у Миљацки
    9h 51m
    0
  • Шта се догодило са Болницом „Србија“ у седам година?
    3h 45m
    5