Ајла Садиковић, која је ранила супруга, изашла из затвора

28.08.2019. 10:59
0
ИЗВОР: Avaz.ba

Ајла Садиковић, војник Оружаних снага БиХ, која се сумњичи да је из -тетејца- ранила супруга Дениса 24. јуна у сарајевском насељу Циглане, пуштена је на слободу.

Ову информацију за Аваз је потврдио Изет Баждаревић, адвокат Садиковић.

Она је раније испричала да ју је малтретирао супруг. Критичног дана Денис је, према њеним ријечима, у једном моменту десном руком замахнуо према леђима.

Испрепадана Ајла помислила је да њен супруг има пиштољ за појасом. У страху да ће је на крају и убити, извукла је свој -тетејац- из ташне и испалила хитац.

Ајла је свог супруга и док су били у ванбрачној вези пријављивала због насиља.

Коментари 0
Повезане вијести
Затворски чувари добијају повољније услове за пензију Затворски чувари добијају повољније услове за пензију
Добитница Нобелове награде за мир осуђена на шест година затвора Добитница Нобелове награде за мир осуђена на шест година затвора
У затворима у Републици Српској 1.393 кревета, празно их 40% У затворима у Републици Српској 1.393 кревета, празно их 40%
Најчитаније
  • Све боје аутистичног спектра – прича једне маме о љубави, борби и успјеху
    14h 58m
    2
  • Смрт у братовој јакни
    15h 0m
    0
  • Годишњица рођења Ханса Кристијана Андерсена - Најславнијег писца бајки
    14h 53m
    0
  • Како се поручник Божидар Жугић у Априлском рату сврстао у ред јунака попут Обилића и Принципа
    14h 55m
    4
  • Рецепт за најљепши посни колач
    8h 8m
    3