Ajla Sadiković, koja je ranila supruga, izašla iz zatvora

28.08.2019. 10:59
0
IZVOR: Avaz.ba

Ajla Sadiković, vojnik Oružanih snaga BiH, koja se sumnjiči da je iz -tetejca- ranila supruga Denisa 24. juna u sarajevskom naselju Ciglane, puštena je na slobodu.

Ovu informaciju za Avaz je potvrdio Izet Baždarević, advokat Sadiković.

Ona je ranije ispričala da ju je maltretirao suprug. Kritičnog dana Denis je, prema njenim riječima, u jednom momentu desnom rukom zamahnuo prema leđima.

Isprepadana Ajla pomislila je da njen suprug ima pištolj za pojasom. U strahu da će je na kraju i ubiti, izvukla je svoj -tetejac- iz tašne i ispalila hitac.

Ajla je svog supruga i dok su bili u vanbračnoj vezi prijavljivala zbog nasilja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Zatvorski čuvari dobijaju povoljnije uslove za penziju Zatvorski čuvari dobijaju povoljnije uslove za penziju
Dobitnica Nobelove nagrade za mir osuđena na šest godina zatvora Dobitnica Nobelove nagrade za mir osuđena na šest godina zatvora
U zatvorima u Republici Srpskoj 1.393 kreveta, prazno ih 40% U zatvorima u Republici Srpskoj 1.393 kreveta, prazno ih 40%
Najčitanije
  • Na današnji dan prije 81. godinu oslobođen Jasenovac
    15h 18m
    5
  • Istočna Ilidža: Uhapšeno lice zbog ugrožavanja sigurnosti i napada na policajce
    13h 34m
    1
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    15h 44m
    0
  • Sjećanje na žrtve jednog od najvećih zločina NATO agresije: Murino (VIDEO)
    15h 30m
    2
  • Djecu im nećemo oprostiti: 27 godina od krvavog NATO zločina u Murini (VIDEO)
    15h 23m
    4