Бачена бомба у Сарајеву: Експлозивна направа оштетила фасаду на 2 стамбена објекта и аутомобил

11.12.2024. 10:56
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Полицијска управа Стари Град Сарајево јуче је 4.20 часова обавијештена да је у улици Харбина непозната особа у дворишту куће активирала експлозивну направу, саопштено је из МУП Кантона Сарајево.

Том приликом није било повријеђених особа, док је дошло до оштећења на фасади два стамбена објекта и једном путничком моторном возилу. Обавијештен је дежурни тужилац Кантоналног тужилаштва Кантона Сарајево који је догађај оквалификовао као кривична дјела Изазивање опште опасности и Оштећење туђе ствари (члан 323. став 1. и члан 293. став 1. КЗ ФБиХ) - навели су из МУП КС.

Увиђај су обавили припадници Управе полиције МУП Кантона Сарајево, који настављају рад на расвјетљавању и документовању ових кривичних дјела, преноси Аваз.

Коментари 0
Повезане вијести
Предложен притвор осумњиченом за убиство жене на Добрињи Предложен притвор осумњиченом за убиство жене на Добрињи
У Источном Сарајеву и Сарајеву обиљежене 34 године од злочина у Добровољачкој (ФОТО) У Источном Сарајеву и Сарајеву обиљежене 34 године од злочина у Добровољачкој (ФОТО)
Трагедија у Сарајеву: Радник пао са крова и погинуо Трагедија у Сарајеву: Радник пао са крова и погинуо
Најчитаније
  • Годишњица смрти предсједника СФРЈ Јосипа Броза Тита
    16h 46m
    30
  • Злочин у Граховишту 1992. године
    14h 8m
    10
  • Сјећање на Војислава Чаркића - нашег доброг проту
    16h 55m
    1
  • Одржана 20. улична трка у Источној Илиџи (ФОТО)
    14h 1m
    1
  • Потврђена оптужница против жене због покушаја убиства на Сокоцу
    7h 57m
    1