Београдски зоолошки врт добио мега бебу (ФОТО)

16.08.2020. 17:09
0
ИЗВОР: ФЕЈСБУК БЕО ЗОО-ВРТ/Блиц

Београдски зоолошки врт је добио нову принову и то какву, тешку неких 30-35 килограма, а када буде нарасла можда ће достићи и пола тоне.

Како су објавили на званичној "Фејсбук" страници београдског зоо-врта рођена је беба америчког бизона, а сви који су имали прилику уживо да је виде, кажу да је веома слатка.

 Амерички бизони када одрасту могу бити тешки и преко 500 килограма. У центру пажње били су 2018. године када је у Београду рођен бијели амерички бизон, чувена Душанка, како су рекли "која се рађа једном у десет милиона".

- Она је попримила ген свог оца, белог америчког бизона којег имамо од 2007. године, када је стигао из Тексаса. Пошто је рођена на празник Духови, добила је име Душанка - рекао је тада директор зоо-врта Срђан Алексић, преноси "Блиц".

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
У продавници слаткиша држала дрогу У продавници слаткиша држала дрогу
Дан када је у Београд стигао Муја (ФОТО) Дан када је у Београд стигао Муја (ФОТО)
У Цркви Светог Марка у Београду служен парастос за страдале у „Олују“ У Цркви Светог Марка у Београду служен парастос за страдале у „Олују“
Најчитаније
  • “INKASSO” запошљава: Оглас за посао у Источном Сарајеву
    9h 43m
    0
  • Манастир Дужи – граничник између Истока и Запада
    19h 19m
    0
  • Свети владика Николај родитељима: Благодарите Богу који вам је дао децу
    19h 14m
    0
  • Вечерас концерт Павлине Радовановић у Источној Илиџи
    15h 47m
    0
  • Ауто-отпад „Брембо“ запошљава: Оглас за посао у Источном Сарајеву
    15h 59m
    1