Безуспјешна потрага за двојицом радника који су упали у Босну

09.11.2021. 20:45
0
ИЗВОР: СРНА

Потрага за двојицом радника турске компаније "Џенгиз иншат" који су упали у ријеку Босну завршена је за данас, јављају федерални медији.

За несталим радницима трагали су припадници Цивилне заштите Зеница, Горске службе спасавања Завидовићи и Интервентне спасилачке службе Зеничко-добојског кантона. 

У потрази од мјеста несреће у Топчић Пољу до Жепча учествовало је седам чамаца, а биће настављена и наредних дана.

Спасиоци највише наде полажу за викенд када се очекује пад нивоа воде ријеке Босне.

Од суботе почиње и копнена претрага терена.

Два радника пала су јуче у ријеку Босну на градилишту Коридора “5С” у мјесту Кахримани у Топчић Пољу код Зенице.

Коментари 0
Повезане вијести
Град Катера у Босни Град Катера у Босни
Радницима у БиХ флексибилно радно вријеме на првом мјесту Радницима у БиХ флексибилно радно вријеме на првом мјесту
Зашто су радници из БиХ међу најтраженијима у Хрватској Зашто су радници из БиХ међу најтраженијима у Хрватској
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    4h 34m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    11h 24m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    10h 24m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    10h 58m
    8
  • Служен парастос погинулим борцима из Касиндола (ФОТО)
    12h 22m
    0